Adres İ.İnönü Blv. No:138 K:1 D:4 Akdeniz Mersin-Turkey

Hakkımızda

Şirketimiz, merkezi Kızıltepe olmak üzere, Mardin'de 2000 yılında kurulmuştur. Aktif olarak Nakliye ve Tarım sektöründe faaliyetlerine başlamıştır. Faaliyetlerinin ilk yıllarında Irak ve diğer Ortadoğu ülkelerine taşımalar gerçekleştirmiştir. Nisan 2006'da genişlemek ve farklı güzergahlarda hizmet verebilmek için Mersin'de şubesini açmıştır.

2006 Yılında C2 belgesini almış, Tır karne sistemine dahil olmuş Uluslararası Kara Nakliyeciler Derneği (İlk başta RODER derneğine) UND derneğine üyeliğini yapmıştır. İlk yıllarda tanker taşımacılığı hizmeti sunan şirketimiz araç sayısını arttırarak tenteli araç grubu ile de hizmet vermeye başlamıştır.

2006 yılında Zakho ve Duhok'ta açılan ofis ve aktarma sahamızla, IRAK kuzey ve güney bölgelerine Proje bazlı hacimli işler alarak kapıdan kapıya İbrahim Khalil gümrük hizmetleri güney Irak bölgesine aktarma hizmetleri dahil olmak üzere geniş hizmetler sunmuştur. 2010 yılına kadar yoğun bir şekilde projeli işler yapmıştır. Hala Irak üzerine mevcut alt yapımız ve hizmetlerimiz devam ediyor.

2010 yılında Euro 5 araç yatırımları yaparak Avrupa güzergahına filomuzun 15 aracını yönlendirerek İtalya, Avusturya, Almanya, İsviçre, Fransa, Hollanda, Belçika, Yunanistan, Arnavutluk, Slovenya Hatlarının yanı sıra Asya ülkeleri ve Gürcistan, Azerbaycan, İran güzergahlarını da yoğun olarak aktifleştirdik.

Firmamız Akdeniz İhracatçılar Birliği, Uluslararası Nakliyeciler Derneği, Mersin Deniz Ticaret Odası, Kızıltepe Ticaret Odası, Mersin Ticaret Odası, Yaş Sebze ve Meyve İhracatçılar birliğine üyedir. Ayrıca ISO9001-2008 PROKS certificates TURKAK, OHSAH18001-2007 kalite yönetim ve iş güvenliği sertifikalarına sahiptir. Firmamız C2, C.E.M.T. ve Tır Karne Sistemleri dahilinde belge yetkilisi olarak hizmet vermektedir.

İhracatta İtalya başta olmak üzere Avrupa ülkeleri , İthalatta Türkiye ve Transitte 3.ülke taşımalarında; Irak, İran, Gürcistan, Azerbaycan ile diğer Orta Doğu ve Orta Asya Ülkelerine düzenli sefer hizmeti vermekteyiz. Ayrıca İtalya'da depo ve iç nakliye hizmeti vererek tüm Avrupa’dan düzenli olarak Mersin güzergahındaki iller ve tüm Irak şehirlerine Parsiyel Nakliye Servisi hizmeti sunmaktayız.

İzmir, Mersin, Mardin, Zakho, Ebil Ofislerimiz ve Zaho, Dohuk(Sumalia) Aktarma sahalarımız, Tüm araçlarımızda filotürk takip sistemi, Ulukom bilişim sistemi alt yapısı ve doğaya en az zarar veren son teknolojik motor gurubu olan Euro 5, Euro 6 araç filomuzla birlikte, tüm dünyada Denizyolu, Havayolu ve Karayolu Taşımacılığı sağlayan Freight Forwarding kuruluşumuz IMS Lojistik ile hizmette sınır tanımıyoruz.

 

 
İletişime Geçin

Hizmetlerimiz